Sipariş & Teslimat Koşulları

Sipariş & Teslimat Koşulları

Sipariş Öncesi

Akademik, eğitim ve edebi yayınların internet üzerinden satış noktası olan Edge Akademi Yayınevi, sizlere güvenilir, hızlı ve etkin alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bu amaçla Edge Akademi Yayınevi, sizlerin, alışveriş sırasında hep yanınızda olacaktır. Öncelikli hedefimiz GÜVENDİR.

Edge Akademi Yayınevi’de yer alan sayısız yayın arasından sipariş edeceğiniz eserleri üye veya üye olmadan havale/kredi kartı seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde bazı avantajlara ve ek hizmetlere sahip olacaksınız. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalara katılabilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz kitapları favorilerinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş esnasında karşılaşacağınız her türlü soru ve sorun için elhankitap@gmail.com adresini veya 0312 434 34 12 - 0535 253 81 05 numaralı Bilgi/Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

Sipariş Süreci

- Kredi Kartı İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladığınızda Kredi kartınızdan ödemenin alındığına dair provizyon kodunu ve siparişinizin onayladığına dair mesaj alacaksınız ve takiben Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bu süreç tamamlandığında Edge Akademi Yayınevi Müşteri Temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.
 
- Havale İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladıktan sonra ödeme yapabileceğiniz Banka ve Posta Çeki Hesap Numaraları bilgileri ile sipariş numaranız eposta adresinize ulaştırılır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair bilgiyi elhankitap@gmail.com adresine veya 0535 2538105 nolu cep telefonuna bilgi verebilirsiniz. Bu süreç tamamlandığında Edge Akademi Yayınevi Müşteri Temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.

- Kapıda Ödeme Yöntemiyle Verilen Siparişlerde:  Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek ve ödeme biçiminizi, "nakit veya kredi kartı" olarak belirterek sipariş sürecini tamamladıktan sonra Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bundan sonra Edge Akademi Yayınevi Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınırak en kısa zamanda adresinize gönderilir.