İndirim
 Ölüm Üçgeni büyüt

Ölüm Üçgeni

KDV Dahil: 13,50TL 10,00TL
Yazar: Fırat Alkaç, Sadık Güleç
YayınEvi: Profil Yayıncılık
ISBN: 9789759964184
Sayfa Sayısı: 240
Kapak Türü: Karton
Kağit Türü: 2.Hamur
Kitap Boyutu: 14.0x21.0
Dil: Türkçe
Yayın Tarihi: 2013-04
Stok Durumu: 2 - 3 gün içinde

Ölüm Üçgeni

Bir Şehir,
Bir Kabadayı,
Bir Mafya Babası...

Hadi Özcan İstanbul'dan çıkmış bir mafya babası olmadığı için, yeraltı dünyasının diğer isimleri kadar ilgi görmedi. Oysa Hadi Özcan "çeteler arası hesaplaşma" gibi küçük boyutlu bir tespitin ötesinde yakın bir ilgiyi hak ediyordu. 'Kocaeli çetesi' yerel boyutlu bir tanımlamanın ötesinde ilişkilerin içinde bulunan bir yapılanmaydı. Basına zaman zaman Susurluk raporu gibi bazı devlet raporlarına girse de Özcan'ın yolu seksenli yılların sonundan başlayarak doksanlı yıllar boyunca Türkiye'nin gündemini meşgul eden bütün isimlerle kesişmişti. 

Onlarla ortak iş yapmış, bazıları ile vuruşmuş, bazıları onu vurmak istemişti. Kimilerinden ise "tahsilat" yapmıştı. Bu isimler arasında Demirel ailesi, Kocaeli'nin CHP'li Belediye Başkanı Sefa Sirmen, Abdullah Çatlı, Mehmet Ağar, eski Özel Harekat Daire Başkanı İbrahim Şahin ve Kocaeli İl Jandarma Alay Komutanlığı yapan Albay Veli Küçük, 'Yeşil' olarak bilinen Mahmut Yıldırım, Sedat Peker ve Kürşat Yılmaz'a uzanan bütün kişiler vardı...

Ölüm Üçgeni Susurluk Kazası ve sonrasında üzerinde en az durulan bir konuya dikkat çekiyor. Hadi Özcan üzerinden, İzmit şehrinde hangi gizli işlerin döndüğü etraflıca anlatılıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi